01
7-calowy przewodowy wodoodporny system kamery cofania do łodzi, pojazdów terenowych i maszyn do użytku na zewnątrz (model: H-IP701+607)
Czy masz problem z przeciekającą wodą do monitora podczas cofania pojazdem, takim jak jacht, samochód terenowy lub maszyna budowlana?
Martwisz się o potencjalne uszkodzenia otoczenia lub swojego pojazdu?
Szukasz niezawodnego systemu, który poprawi widoczność?
Nasz 7-calowy przewodowy wodoodporny zestaw kamery cofania to najlepsze rozwiązanie dla pojazdów pracujących w trudnych warunkach, zapewniające wyraźny i stabilny monitoring wizualny przy minimalnym wysiłku. Niezależnie od tego, czy poruszasz się po ciasnych przestrzeniach na łodzi, jachcie czy na placu budowy na zewnątrz, nasz system obejmuje wszystkie kąty.
Główne cechy
● Wyświetlacz HD IPS: 7-calowy monitor oferuje rozdzielczość 1024 x 600, co pozwala na uzyskanie wyraźnych, żywych obrazów o szerokich kątach oglądania, nawet przy jasnym oświetleniu zewnętrznym.
● Doskonała ochrona przed wodą: Dzięki ochronie monitora o stopniu ochrony IP67 i kamer o stopniu ochrony IP69K ten system jest zbudowany tak, aby wytrzymać najtrudniejsze warunki, w tym warunki morskie i terenowe. Deszcz, kurz i woda nigdy nie będą stanowić problemu.
● Obsługa wielu kamer: Możliwość obsługi do 4 kamer pozwala na monitorowanie wielu kątów, eliminując martwe punkty i zapewniając pełny widok otoczenia.
● Widzenie w nocy i odporność na wstrząsy: Wyposażona w zaawansowaną funkcję widzenia w nocy i odporną na wstrząsy konstrukcję kamera zapewnia wyraźną widoczność nawet przy słabym oświetleniu, a także jest odporna na wstrząsy i wibracje występujące w warunkach terenowych lub na morzu.
● Stabilne połączenie: Przewodowa konfiguracja gwarantuje stabilne połączenie bez zakłóceń.
Parametry produktu
| Monitor | |
| Rozmiar ekranu | 7 cali |
| Rezolucja | Pełny kąt widzenia 1024x600 IPS |
| Stopień wodoodporności | IP67 |
| Jasność | 500CD |
| Wsparcie | Maksymalnie 4 kamery bezprzewodowe z obrazem Quad |
| Zasilacz | Prąd stały 12 V-36 V |
| Nawias | Opcjonalnie typ U i kształt wachlarza |
| Kamera | |
| Czujnik obrazu | Czujnik AHD 1/2,7” |
| Kąt widzenia | 110 stopni[H] 170 stopni[D] |
| Rozdzielczość kamery | 1920*1080 pikseli (200 W) |
| Poziom odporny na wstrząsy | 4G (obudowa ze stopu aluminium) |
| Zasilacz | Prąd stały 12 V-36 V |
| Stopień wodoodporności | IP69K |
| Cechy | |
| Zaprojektowano dla | Łodzie, Pojazdy Terenowe Maszyny Zewnętrzne |
| Złącze | 4-pinowy kabel lotniczy |
| Długość kabla | 5m, 10m, 15m, 20m opcjonalnie |



























